Opcje przeglądania
Wysyłka w
Cena
  • od
    do
Nowość
Promocja

Podświetlane słowiańskie bóstwa i demony

Podświetlana grafika Baba Jaga

Podświetlana grafika Baba Jaga
Podświetlana grafika Baba Jaga

Grafika podświetlana dostępna w rozmiarze: 50x70 cm.

Cena:

1 099,00 zł

Podświetlana grafika Leszy II

Podświetlana grafika Leszy II
Podświetlana grafika Leszy II

Grafika podświetlana dostępna w rozmiarze: 50x70 cm.

Cena:

1 099,00 zł

Grafiki podświetlane Słowiańskie bóstwa i demony

Grafika jest podświetlona diodami LED, znajdującymi się na dwóch dłuższych bokach. Sercem naszych podświetlanych grafik jest unikatowy wkład zainspirowany telewizorami LCD. Pobiera on znikomą ilość prądu oraz nie nagrzewa się. Wielowarstwowa struktura panelu zapewnia równomierne podświetlenie nawet na bardzo dużej powierzchni, co czyni go wyjątkowym. Panel składa się, aż z pięciu warstw, które łącznie mają grubość niespełna 5 mm (!). Kluczową warstwą jest ta akrylowa, która została wygrawerowana według specjalnie opracowanego matematycznego wzoru. Wzór ten zmienia układ graweru wraz z odległością od źródła światła. Warstwa odbijająca kieruje światło do wygrawerowanych laserem „mikrosoczewek”, które je rozpraszają. Prawidłowe rozproszenie zapewnia odpowiednia grubość użytych warstw. Podświetlony panel wygląda niczym powierzchnia pokryta tysiącami maleńkich diód, Światło, które emituje panel ma barwę naturalną.

Całość oprawiona jest w cienką aluminiową ramę, o grubości 17 mm. Przód zabezpieczony jest szkłem. Tylna płyta HDF zapewnia odpowiedni docisk. W komplecie znajduje się zasilacz 12V 3 A wraz z kablem w kolorze czarnym.

W domu lub mieszkaniu - za dnia będzie zdobiła ściany niczym klasyczny obraz. Kiedy słońce zacznie zachodzić i zrobi się ciemniej, można włączyć podświetlenie. Grafika sprawdzi się jako dodatkowe źródło światła w pomieszczeniu. W pokoju dziecka idealnie sprawdzi się np. jako lampka nocna, jeśli dziecko boi się ciemności. Przydatna będzie również, jeśli obudzimy się w nocy i najdzie nas ochota na napicie się szklanki mleka. Światło podświetlające grafikę nie rozbudzi nas.

W restauracji - odpowiednia grafika nada wnętrzu przytulny klimat. Idealnie podkreśli styl pomieszczenia i będzie dodatkowym źródłem światła.

W pubie - zapewni dyskretne dodatkowe światło w obrębie np. baru czy stolików. Dobrany do charakteru miejsca plakat będzie atrakcją dla gości i zarazem ozdobą.

Niezwykły prezent - grafika z podświetleniem będzie również wyjątkowym i oryginalnym prezentem:

- urodzinowym,

- z okazji nabycia nowego mieszkania,

- ślubnym/z okazji rocznicy (szczególnie ze wzorem Ślub),

- dla dziecka (jako lampka nocna).

 

O słowiańskich bóstwach i demonach

Bóstwa słowiańskie to personifikacje potężnej siły, jaką jest przyroda. Marzanna symbolizowała śmierć, oraz jedną z pór roku, zimę. Jarowit to bóstwo, któremu przypisywano symbol wiosny, siły, witalności oraz młodości. Oprócz bóstw występowały również demony. Te nadprzyrodzone istoty, znajdowały się pomiędzy bóstwami a ludźmi. Demony potrafiły być i dobre i złe zarazem. Często bywały opiekunami danego terytorium np. lasu. Jedne z najbardziej znanych demonów to np. Baba Jaga, Leszy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl