O nas

Ola

Z wykształcenia dziennikarka zakochana po uszy w książkach. W wolnych chwilach zgłębia tajemnice naszej, polskiej fascynującej historii. Poza tym, uwielbia tradycyjną kuchnię, oczywiście polską.


Adam

Majsterkowicz z zamiłowania, oraz fan czterech i dwóch kółek. Od ponad dekady prowadzi własną firmę. Relaksuje go uderzanie w worek treningowy i bicie rekordów na wioślarzu.

 

Pod szyldem DUXI, ja, czyli Ola i Adam tworzymy dekoracje do wnętrz inspirowane Polską. Pewnie zastanawiasz się dlaczego akurat inspirujemy się naszą ojczyzną? Już odpowiadamy :)

Chcemy, aby dom i wnętrze kojarzyło się z tym, co nam bliskie i znajome, aby dawało nam poczucie swojskości. Na co dzień wybieramy nasze rodzime produkty, od spożywczych po ubrania. Wspieramy polskie marki jako konsumenci i jako przedsiębiorcy.

Uwielbiamy bajkowe pejzaże Podlasia, klimatyczne Mazury, górskie szlaki na południu Polski i cudowne piaszczyste plaże na północy naszego kraju. Zachwycają nas wiejskie krajobrazy, natura, architektura i historia. Nasza kultura pełna legend, bogata w tradycje przekazywane z pokolenia na pokolenie jest dla nas niezwykle fascynująca. Przez ostatnie wieki nasze dzieje pokryła dość gruba warstwa kurzu, a my próbujemy go zetrzeć odkrywając, to co zapomniane.

Adam od prawie 15-stu lat prowadzi firmę usługową, ale od dawna marzył o tworzeniu przedmiotów m.in. użytkowych. Przez ten czas zdobył doświadczenie w pracy z wieloma różnymi materiałami. Dziś, wykorzystujemy tą wiedzę przy tworzeniu naszych produktów. Nie oglądamy się na innych. Projektujemy sami i tworzymy każdą rzecz w Polsce.

Nasze produkty są dla osób ceniących niepowtarzalne dekoracje, dla wielbicieli przedmiotów z duszą, które tak jak my doceniają to, co nasze, polskie.

 

Jeśli chcesz wiedzieć więcej o nas i o marce, wpadnij na naszego bloga TUTAJ.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl